Baza wiedzy

Jak nie nazywać firmy - tych znaków nie zastrzeżesz

Jak nie nazywać firmy - tych znaków nie zastrzeżesz

Jak skutecznie wybrać nazwę dla swojej firmy aby trafić do klientów ale i móc bronić się przed nieuczciwymi poczynaniami konkurencji? Nie ryzykuj wybierając nazwę firmy! Dowiedz się jak wybrać nazwę, żeby skutecznie ją chronić.

czytaj więcej
dobra nazwa dla firmy

Dobra nazwa dla firmy - jak ją stworzyć?

Naming jako proces tworzenia nazwy dla firmy, nazwy dla produktu czy haseł reklamowych jest podstawą kreacji wizerunku przedsiębiorstwa. Pierwszym wrażeniem, którze rzutuje na to jak konsumenci postrzegają naszą obecność na rynku i determinującą nasz dalszy rozwój.

czytaj więcej
firma fotograficzna

Nazwa dla firmy fotograficznej

Wśród rosnącej konkurencji tworzenie nazwy dla firmy staje się sprawą wymagającą niezwykłej kreatywności i inteligencji. Nazwa dla firmy fotograficznej - podobnie jak w innych branżach - może okazać się czynnikiem decydującym o sukcesie prowadzonego biznesu. Warto znać podstawowe zasady rządzące nazewnictwem w tym sektorze biznesu.

czytaj więcej
jak skutecznie nazwać firmę

Jak skutecznie nazwać firmę?

Każdą firmę identyfikujemy poprzez jej nazwę. Powinna ona być zatem zeprezentatywna i godnie promować przedsiębiorstwo wśród konkurencji. Jeśli zastanawiasz się jak nazwać frimę, to w tym artykule znajdziesz kilka przydatnych wskazówek namingowych. 

czytaj więcej
nazwa dla firmy komputerowej

Nazwa dla firmy komputerowej

Wybór odpowiedniego oznaczenia biznesu to podstawowy element w budowaniu wizerunku firmy. Stworzenie dobrej nazwy dla firmy komputerowej wiąże się z pewnymi zasadami, wedle których należy postępować. Z tego artykułu dowiesz się, jaka powinna być nazwa takiej działalności. 

czytaj więcej
nazwa dla firmy motoryzacyjnej

Nazwa dla firmy motoryzacyjnej

Rynek motoryzacyjny jest ogromny. Może przyjmować wiele form, takich jak produkcja części samochodowych, import lub eksport maszyn, sprzedaż, naprawa pojazdów, czy ich przegląd. Istnieje również nudny trend w nadawaniu nazw nowym firmom. Jeżeli szukasz dobrej nazwy dla swojej firmy motoryzacyjnej, to po przeczytaniu artykułu w Twojej głowie z pewnością pojawią się świeże pomysły.

czytaj więcej
jak nazwać firmę

Dobra nazwa dla firmy

Jeżeli nie chcesz popełnić błędu na samym początku prowadzenia biznesu, koniecznie zapoznaj się z tym artykułem. Sprawdź, jaka powinna być dobra nazwa dla Twojej firmy. Dzięki tej wiedzy zaoszczędzisz w przyszłości nie tylko pieniądze, ale również czas i cierpliwość.

czytaj więcej
firma ogrodnicza

Logo dla firmy ogrodniczej

Logo jest podstawowym elementem indentyfikacji wizualnej firmy. Powinno być zatem charakterystyczne, tak aby szybko zapadało w pamięć i budziło pozytywne skojarzenia. W tym artykule dowiesz się więcej na temat tworzenia logo dla firmy ogrodniczej.

czytaj więcej
nazwa firmy transportowej

Nazwa dla firmy transportowej

Nazwy dla firm transportowych z każdym rokiem są coraz bardziej wyszukane. Stworzenie odpowiedniego oznaczenia przedsiębiorstwa staje się przez to coraz trudniejsze ze względu na dynamiczny rozwój rynku usług transportowych i zwiększenie konkurencji. Dowiedz się, jak stworzyć nazwę dla firmy.

czytaj więcej
f
facebook