Jak kupić gotową nazwę dla firmy lub produktu?

Dowiedz się jak legalnie korzystać
z wybranej nazwy

Kupujesz nazwę, która może być chroniona jako znak towarowy

Prezentowane nazwy zostały przez nas opracowane w sposób autorski i mogą uzyskać ochronę jako znak towarowy. Nazwy, ich opisy oraz koncepcje wykorzystania zostały opracowane w sposób twórczy i nie mogą być wykorzystane bez naszej uprzedniej pisemnej zgody. Nielegalne używanie identycznej nazwy lub korzystanie z nieznacznie zmodyfikowanej, a wskazującej na podobieństwo z opublikowaną przez nas nazwą oznaczać będzie odpowiedzialność odszkodowawczą.

Kupujesz w pełni legalnie zgodnie z wymogami prawa

Przykładamy dużą wagę do Twojego bezpieczeństwa. Wybraną przez Ciebie nazwę przekazujemy na podstawie pisemnej umowy zawartej zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zawarcie umowy uprzedzone jest audytem prawnym nazwy weryfikującym jej zdolność do rejestracji jako znak towarowy w wybranych przez Ciebie klasach towarów. Przekazanie praw oraz cesja domen internetowych następuje po uiszczeniu całości wynagrodzneia uzgodnionego w umowie.

Jak sprawnie kupisz nazwę na rmarket.pl

Kontaktujesz się z nami w sprawie wybranej przez Ciebie nazwy. Otrzymujesz wzór umowy, podpisujesz i odsyłasz do nas skany oraz oryginały pocztą. Płacisz, a my odsyłamy umowę, fakturę VAT oraz dokonujemy cesji domen. Nazwa i domena jest już Twoja!
Możesz zaczynać swój biznes z dobrą nazwą!
znajdź teraz swoją nazwę
Prosty sposób na nazwę Twojej firmy
Setki nazw z wolną domeną internetową, gotowe do rejestracji jako znak towarowy ®.
Wybierz nazwę, rozpocznij swój biznes.
f
facebook