Baza wiedzy

Kto może zarejestrować znak towarowy?

Kto może zarejestrować znak towarowy?

Dobry biznes musi mieć solidne podstawy. Coraz więcej przedsiebiorców wie o tym, że posiadanie znaku towarowego to duży atut i dobre zabezpieczenie. Jaką formę znaku wybrać? Kto może go zarejestrować? Jak sprawdzić czy moja nazwa jest czysta pod względem prawnym? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

Jak nazwać gabinet lekarski

Jak nazwać gabinet lekarski

W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej dbają o swoje zdrowie. Świadomość zdrowotna idzie w parze z koniecznością częstszego korzystania z usług medycznych. Jak nazwać gabinet lekarski? Czym kierować się w procesie tworzenia wyróżniającej się marki? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak zbudować  dobry wizerunek w oparciu o nazwę.

Jak nazwać firmę zajmującą się przewozem osób

Jak nazwać firmę zajmującą się przewozem osób

Ludzie uwielbiają podróżować. W ostatnich latach decydują się na to zdecydowanie częściej. Z zapotrzebowaniem rosną również wymagania klienta. Z tego artykułu dowiesz się jak zachęcić pasażerów do skorzystania z usług twojej firmy. Zwrócimy uwagę na aspekty, które pozwolą Ci opracować interesującą, zapadającą w pamięci nazwę.

Jak nazwać agencję ubezpieczeniową

Jak nazwać agencję ubezpieczeniową

Szukając dobrej nazwy dla agencji ubezpieczeniowej warto być oryginalnym. Dobra marka powinna być reprezentatywna i zdolna do wyróżniania się na tle innych. Choć nie ma gotowego przepisu na nazwę idealną kilka wskazówek zawartych w tym artykule pomoże Ci stworzyć interesującą i chwytliwą nazwę.

Jak nazwać sklep internetowy

Jak nazwać sklep internetowy

Najtrudniejszą decyzją marketingową z jaką przyjdzie Ci się zmierzyć jest wybór odpowiedniej nazwy dla swojego sklepu. Dowiedz się co zagwarantuje Ci uwagę klienta i zachęci go do zakupów w twojej witrynie.

Jak nazwać stowarzyszenie

Jak nazwać stowarzyszenie

Wspólny cel i chęć zmiany najbliższego otoczenia potrafią zjednoczyć ludzi. Przeprowadzanie inicjatyw społecznych jest prostsze kiedy działamy razem. W tym artykule dowiesz sie więcej o wyborze właściwej nazwy dla stowarzyszenia.

Jak nie nazywać firmy - tych znaków nie zastrzeżesz

Jak nie nazywać firmy - tych znaków nie zastrzeżesz

Jak skutecznie wybrać nazwę dla swojej firmy aby trafić do klientów ale i móc bronić się przed nieuczciwymi poczynaniami konkurencji? Nie ryzykuj wybierając nazwę firmy! Dowiedz się jak wybrać nazwę, żeby skutecznie ją chronić.

dobra nazwa dla firmy

Dobra nazwa dla firmy - jak ją stworzyć?

Naming jako proces tworzenia nazwy dla firmy, nazwy dla produktu czy haseł reklamowych jest podstawą kreacji wizerunku przedsiębiorstwa. Pierwszym wrażeniem, którze rzutuje na to jak konsumenci postrzegają naszą obecność na rynku i determinującą nasz dalszy rozwój.

f
facebook